height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

Meeldetuletuseks!

Enne depilatsiooni tulekut: 

Mobirise

NB! Ära trimmerda, raseeri, lõika! Lase karval kasvada!
Pärast raseerimist peab karv kasvama vähemalt 2 nädalat, enne kui on võimalik läbi viia depilatsiooni protseduuri. 

Enne kui tuled brasiilia depilatsiooni, siis ära torma, vaid võta omale väike ekstra aeg käia duši all.
Kui Sul pole võimalust või aega seda enne teha siis soovitan kasutada niiskeid salvrätikuid, mis on ülimalt mugav ja kiire värskendus! 
Kuna depilatsioon hõlmab ka taga osa, siis ära unusta ka seda ala puhastada.

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

Sites made with Mobirise are 100% mobile-friendly according the latest Google Test and Google loves those websites (officially)!

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

Pärast depilatsiooni:

Käisid ära oma esimeses depilatsioonis ning sulle räägiti järelhooldusest, kuid see ei jäänud meelde. On väga oluline, et sa jälgiksid oma järelhoolduse juhiseid kohe algusest, et tagada parim tulemus. Neid juhiseid ignoreerides võib su nahk ootamatult reageerida, seega on oluline, et neid jälgid, et su nahk oleks sile, pehme ja karvavaba.

1

Kas pärast depilatsiooni võib minna duši alla?

Pärast hooldust peaks su nahk jääma puhtaks nii karvadest, kui ka vaha jääkidest, seega ei peaks sul olema vajadust oma nahka pesta. Ideaalne oleks, kui ootaksid järgmise päevani (24 tundi) – oleks hea, kui hoiduksid kuumusest ja niiskusest, mis võivad su nahale mõjuda.

2

Su nahk võib pärast depilatsiooni olla tundlik

See on täiesti tavaline, seega ära muretse. Aloe Vera geel  on rahustava ja jahutava efektiga ning sobivad ideaalselt pärast depilatsiooni protseduuri. Väldi tihkeid kreemiseid ja õliseid tooteid, kuna need ei lase nahal hingata ning võivad tekitada naha ärritust. Ära proovi antiseptikume, sest muidu põletad oma nahka! Pese enne toote peale kandmist oma käed, et kaitsta oma nahka bakterite eest. Samuti kasuta antibakteriaalsed naha pesemise tooteid, kui duši all või vannis käid.

3

Võib tekkida histamiini reaktsioon

Osadel klientidel võib tekkida histamiini reaktsioon, eriti rinna- ja kõhupiirkonnas, või piirkonnas, kus on eemaldatud tugeva karvakasvuga karvad. Tihti on reaktsioon kohene, eriti kui tegemist on esmakordse depilatsiooniga ja on nähtav protseduuri käigus, mõnel kliendil lööve tekib mitme tunni jooksul pärast protseduuri. Soovitame klientidel võtta üks antihistamiini või  muud allergia tabletti mõned päevad, mis aitab vähendada histamiini reaktsiooni ja aitab nahal taastuda palju kiiremini.

4

Väldi hõõrdumisi!

Väldi igasugu hõõrdumisi. Näiteks pärast selja depilatsiooni ei ole mõistlik kanda rasket seljakotti, sest selle rihmad suure tõenäosusega ärritavad värskelt depileeritud nahka. Samuti, kui protseduur toimub allpool vööd (alakõht), siis ka tugev püksirihm koos pandlaga võib hõõruda nahka ja põhjustada ärritust. Ka initiimpiirkonna depilatsiooni puhul jälgi, et kannaksid aluspesu, mis ei oleks liiga ümber. Ära kanna peale depilatsiooni liibuvaid ja sünteetilisi riideid. Need hõõruvad ja ärritavad nahka. Kõige paremini sobivad puuvillased bokserid või üldse ilma pesuta.

5

Väldi spordiklubi!

… jah, sa lugesid õigesti! Trenni tegemine üldiselt põhjustab higistamist ning erinevate kehaosade hõõrdumist. Higi ja värskelt depileeritud folliikulite kombo tekitab nahal bakteritele soodsa keskkonna, mis omakorda tõstab protseduurijärgse lööbe tõenäosust. Hea oleks trennist loobuda 24-48 tundi pärast depilatsiooni, eriti kui tegu on esmakordse protseduuriga ning Sa pole kindel, kuidas Su nahk reageerib.